بازگشت خط توسعه و کار اما با سیاستی جدید و هوشمندانه

بنام خدا

تیباکس طرح تقریبا چندوقتی میشود که خط ایجاد سرویس جدید را بسته و فقط سرویس های قدیمی که توسط سیستم تیباکس میزبانی میشدند را میزبانی و تمدید میکرد. تیم تیباکس طبق وعده های خود در قوانین “اگر حتی یک سرویس فعال باقی مانده باشد” سرور به هیچ وجه تعطیل نخواهد شد. هیچوقت سرور اصلی خود را بسته تعطیل نکرد.

اما تیباکس طرح پس از اندی تعطیل موقت با وعده های جدید خط توسعه و کار خود را با سیاستی جدید راه اندازی کرد.

در قبل شاهد فعالیت انبوه گروه روی یک سرویس بودیم ولی در سیاست جدید شاهد روش های کارآمدی خواهیم بود که هر سرویس را بصورت درخواستی ایجاد خواهیم کرد.

سوال هایی در مورد فعالیت جدید تیباکس طرح میشود که این سوالات را در اطلاعیه ای جدید با نام سوالات متداول فعالیت هوشمندانه تیباکس طرح ارائه خواهیم داد.

اما مهمترین موضوع در این باره: فعالیت “هوشمندانه و سیاستمدارانه از چه زمانی آغاز خواهد شد؟”

پاسخ : ”

فعلا در حال تغییراتی بر روی وبسایت هستیم انتظار میرود روند تغییرات حداقل چند روزی زمانبر باشد. اما مهمترین موضوع از سر گیری بخش ها و کادر های کارمندی تیباکس طرح است. ابتدا از کارمندان قبلی درخواست میشود که به فعالیت جدید تیم اضافه شوند. چانچه اجزای تیم به حد تکمیل نرسد مجبور به استخدام خواهیم شد. ولی این روند دقیقا در زمان تغییرات سایت به وجود خواهد آمد. بخش دیگری از طرح اجرایی تیباکس طرح در رابطه برنامه ریزی است که توسط تیم جدید باید صورت گیرد. که این برنامه ریزی بصورت مقدماتی توسط مدیریت تیم صورت گرفته.”

در نظر داشته باشید تا پایان روال بالا تیباکس طرح به فعالیت جدید خود با شعار هوشمندانه و سیاستمدارانه بازخواهد آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *